Viaxi Glide

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Hakkında;

Türkiye’nin ilk su bazlı kayganlaştırıcı jel serisi olan Viaxi Glide; Armoni Farma tarafından 2009 yılında piyasaya arz edildi.
Vajinal kuruluk, vajinismus gibi endikasyonların tedavisinde önemli bir yardımcı ürün olan Viaxi Glide; Kadın doğum uzmanları ve jinekolog hekimler tarafından önerilmektedir.
Viaxi Glide serisi; Doğal (Sade) 5 ml, 5x5ml, 50 ml, 200 ml ve 100×5 ml. ambalajlarda, Çilekli, Çikolatalı, A+ gibi modelleri ise 100 ml. şeffaf ambalajlarda sadece Eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Armoni Farma Hakkında;
Armoni Farma ürünleri, Türkiye genelinde 7 bölgede ve 12.000’den fazla eczanede satılmaktadır. Cosvia Collagen, Baby-Vac Burun Aspiratörü, Kul-Tem Kulak Mumu, S-Lash Kaş & Kirpik Serumu, Viaxi ve YesOn markaları 25 ülkeye ihraç edilmektedir. Şirketimiz; İngiltere, Almanya ve BAE (Dubai) gibi ülkelerdeki sağlık sektöründe önde gelen uluslararası fuarlara katılmıştır.

Kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde öncü konumda olmayı hedefleyen Armoni Farma, piyasada hâli hazırda bulunan ürünler yerine, Avrupa ve Amerika’da kendini kanıtlamış markalar ile yenilikçi ürünleri Türkiye pazarına kazandırmayı amaçlayarak Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir. İtalya’dan Varistasi Varis Kremi, Macaristan’dan Baby-Vac Burun Aspiratörü ve İspanya’dan Donna Glove Meme Kitlesi Tespit Eldiveni markalarının resmi Türkiye distribütörü görevini başarıyla üstlenmektedir. Bunların yanı sıra Almanya, İtalya ve İsveç’teki üst düzey kozmetik ve sağlık firmaları ile partner çalışmalarını sürdürmektedir.

Armoni Farma bünyesindeki markalarımız, uluslararası standartlarda sertifikalara sahip Türkiye’nin en önde gelen tesislerinde üretilmektedir. GMP (İyi Üretim Uygulamaları) Sertifikası; Sınıf I, CE sertifikalı Sınıf IIA, Sınıf IIB ile ISO 13485:2016 sertifikasına sahip ve İslâmi kurallara uygun olarak üretim yaptığı tescillenen Helâl Sertifikalı tesisler seçilmektedir.

Armoni Medikal Ürünler Limited Şirketi;

  • İTO (İstanbul Ticaret Odası)
  • TOBB (Türkiye Odalar Borsalar Birliği)
  • TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi)
  • ÜTS (Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi)
  • ÇEVKO (Çevre Koruma Vakfı) üyesidir.

Canlı Destek
Nasıl yardımcı olabiliriz?